Ogłoszenia – styczeń

SPOTKANIE

Informuję, iż najbliższe spotkanie Koła w środę odbędzie się wyjątkowo o godzinie 17:00. Przesunięcie spotkania wynika z ponownych odwiedzin Łucji, która w związku ze zbliżającą się konferencją organizowaną przez KN Konkret, opowie nam o zbrojeniu mostów taśmami kompozytowymi.

Gwoli wyjaśnienia, 3 osobowa reprezentacja naszego Koła, we wspomnianej konferencji,przedstawia referat związany z tematem zbrojenia kompozytami.

 


WAŻNE!

W najbliższym tygodniu najprawdopodobniej dowiemy się ile będą kosztowały nas koszulki, zaś kolejne spotkanie (25.01.2011) to termin ostateczny wpłaty. Cena zależy przede wszystkim od ilości chętnych, tak więc proszę o podjęcie decyzji do czasu środowego spotkania i pilnowanie terminu uiszczenia wpłaty. Uprzedzam, że kto nie wpisze się na listę do najbliższej środy, nie zostanie wzięty pod uwagę, zaś ci którzy wpiszą się i nie wpłacą mają dużego minusa:). Dowiemy się także, jak mniej więcej przedstawia się rozmiarówka i na pewno osoby zadeklarowane, będą mogły zmienić rozmiar do końca następnego tygodnia.

 


ZAPROSZENIE NA KONFERENCJE

Mamy zaproszenie od Koła Naukowego Mostowców w Warszawie na Konferencję w Jachrance (pod Warszawą). Dokładne info odnośnie konferencji pod tym linkiem:

 http://www.warszawa-zmrp.pl/wydarzenia/komunikat_sem_2012.pdf

Udział w Konferencji jest darmowy dla 5 osób, więcej info organizacyjnych niebawem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany udziałem proszę o wpisywanie się standardowo na listę.

 


90 URODZINY PROFESORA JANA KMITY

http://www.mostydolnoslaskie-zmrp.pl/joomla/images/stories/komunikaty/plakat_1.pdf

Myślę, że jako Koło Młodych Mostowców PWr,  wręcz konieczna jest obecność jak najliczniejszej reprezentacji.

 

Pozdrawiam, 

Grzesiek